Turnike Sistemleri

Turnikeli Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir ve Turnike Sistemleri  Nasıl Kurulur?

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada kurulmak istenilen güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır.

Farklı modellerdeki turnikeler ile firmalara giriş-çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, tuvaletler vs. gibi birçok yer kontrol altına alınabilir.

İskelelerden stadyumlara, iş merkezi kapılarından, yüzme havuzlarına kadar günümüzde birçok alanda turnikeli geçiş kontrol sistemlerini görmek mümkündür. Turnikelerimizden bir çoğunu dilerseniz jeton mekanizması ile de temin edebilir, jetonlu turnike şeklinde kullanabilirsiniz. 

Turnike modelleri; tripod turnikeler, üç kollu turnikeler; jetonlu turnikeler başta olmak üzere, kelebek turnike, market turnikesi, vip turnike, özürlü-engelli turnikeleri, cam turnikeler, yaprak turnike, boy turnikeleri, kanatlı turnikeler, tek ayaklı turnike, duvar turnikesi, ikiz turnike,kelebek turnike, otomatik turnike vb.dir.


Polimek Elektronik, turnikeli geçiş kontrol sistemleri kurulumu öncesinde ücretsiz keşif hizmeti vererek,  turnikelerin kurulacağı yerin ölçümünü yapar, geçiş yerindeki kişi sirkülasyonunu göz önüne alarak size en uygun turnike ve turnike kontrol cihazlarının teklifini çıkarır.

Tüm kurulumlarımız anahtar teslim şeklindedir. Kurulum yapılacak yerin keşfini yapar ona göre turnike ve (kart veya parmak izi okuma) cihazlarımızla birlikte sistemi faaliyete alıp, turnike geçiş kontrol programının eğitimini vererek sistemi en kullanışlı halde teslim ederiz.

Bu çerçevede kullanılacak kart okuyucular, kartlar veya karta basılacak logo konusunda dahi firmamız dışında kimseyle muhatap olmanıza gerek kalmaz..

 


Site Creation & System by Netport