Hakkımızda

Güvenlik, kontrol ve otomasyon sorunlarının çözümünde; yenilikçi, çağdaş ve teknolojik ürünler ve yazılımlar üretip, uzman personeli ile ilgililere doğru sistemler sunan, çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluk bilinci yüksek olan Polimek Elektronik; özellikle eğitim, sağlık ve güvenlik sektöründe bulunan kamu ve özel kuruluşlarına özel operasyonel projeler ve çözümler sunmaktadır.

Sektördeki 18 yıllık deneyimini müşterileri ile paylaşan Polimek, dinamik ve olgun bir yapılanmadır.

Polimek Elektronik A.Ş., İzmir merkezli bir kuruluş olarak ulusal ve uluslararası areneda kontrol, otomasyon ve güvenlik ile ilgili “Personel Devam Kontrol Sistemleri, Devriye Tur Kontrol Sistemleri, Turnikeli ve Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri ile Otopark Kontrol, Okul Otomasyonu ve Yemekhane Kontrol Sistemleri v.b. gibi” çözüm odaklı konular üzerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Güvenlik, kontrol ve otomasyon konularında etkin çözümler sunan çağdaş, kaliteli elektronik ürünler ve bu ürünlerle beraber çalışan yazılımlar üreterek bunları iç ve dış pazarlarda satışa sunmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve tüm sosyal paydaşlarımızın mutluluğunu sağlamak.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen teknolojiyi ve iyileştirme kavramını kullanarak, müşterilerine uygun çözümler sunarak kendi konusunda ülkemizde lider olmak ve aynı zamanda dış pazarda da ülkemizi temsil etmek.

DEĞERLERİMİZ

İnsana saygı, teknolojiye yatırım, çevreye duyarlılık, toplumsal sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık.


Site Creation & System by Netport