Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi

Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi (Bekçi Devriye) Tur Kontrol Sistemi                           

 


İşyeriniz Hırsızlığa, Sabotaja Karşı Yeterince Korunuyor mu?


Güvenlik Görevliniz Kontrol Noktalarını Düzenli Olarak Dolaşıyor mu?

 
Bekçiniz Değil, Siz Rahat Uyuyun...

 

Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi (Bekçi, Devriye) Tur Kontrol Sistemi güvenliği sağlamakla sorumlu kişilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadıklarını bilgisayar ortamında denetleyen bir sistemdir.

 

Tamamen paslanmaz çelikten üretilen Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sisteminin üzeri düşmelere, çarpmalara ve kötü kullanıma karşı ABS plastik kaplıdır. Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi içerisinde yer alan; haberleşme yuvası, kontrol noktalarına yerleştirilmiş güvenlik noktaları ve bekçi anahtarlıkları sayesinde denetim tam olarak sağlanır.

 

Kontrol noktalarına yerleştirilen tomlara, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi ile bir anlık dokunma, hangi bekçinin, hangi tarih ve saatte nereyi kontrol ettiğini kayıt altına almak için yeterlidir.

Gece boyu yapılan kontroller Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sistemi içinde toplanır ve gün bitiminde haberleşme yuvası ile bilgisayarın USB girişine takılarak bilgisayara aktarılır.


İşletme içinde her türlü bilgisayara takılabilen Bekçi Tur Kontrol Sistemi; haberleşme yuvası ile Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin hafızasında bulunan tüm kayıtlar bilgisayara aktarılıp raporlanabilir. Bunun için bilgisayar programının çalıştırılması ve bekçi tarafından yetkiliye teslim edilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saatinin haberleşme yuvası içine bırakılması yeterlidir.


2000'li yılların güvenlik sistemi olarak adlandırılan Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi (Devriye) Tur Kontrol Sistemi fonksiyonel yapısı ve kesin güvenlik kontrolü ile eski kurmalı bekçi tur saatlerini rafa kaldırmıştır. Windows ortamında çalışmaktadır.


Piyasaya İzmir'de üretim yapmakta olan Polimek Elektronik tarafından kazandırılmış olan Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin; kullanımı özel bilgi ve beceri gerektirmez. Son derece pratik bir yapıya sahip olan Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi bir anlık dokunma ile her türlü nesnenin veya güvenlik görevlisinin kontrol edilmesini sağlar.


Polimek Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kısaca Şu Şekilde Çalışır;


Polimek Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi içerisinden çıkan güvenlik kontrol noktaları güvenliğin önemli olduğu, kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilir. Bekçi, tura çıkmadan önce kendisine ait olan bekçi anahtarlığını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemine okutur, böylece Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi hangi bekçi tarafından kullanıldığını öğrenmiş olur.


Bekçi kontrol etmekle yükümlü olduğu yerlere giderek Akıllı Kalemi güvenlik noktalarına okutarak kontrolünü yapar, bu esnada Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi ışıklı ve sesli uyarı verir.
Bekçi mesai süresi boyunca kontrol ettiği yerlerde bulunan güvenlik noktalarını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Takip Sistemine okutarak yaptığı güvenlik kontrol işlemlerini kayda alır. Bekçi görevini bitirdikten sonra, Akplus AkıllıKalem Bekçi Tur Sistemini amirine teslim eder.


Güvenlik amiri, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saatini bilgisayara bağlı haberleşme yuvasına takarak, gece yapılan kontroller ile ilgili bilgileri bilgisayara aktarır ve yazıcıdan bekçinin yaptığı güvenlik kontrolleri ile ilgili ayrıntılı raporları alır.


Ürettiği ürünlerde kaliteyi, dayanıklığı, güvenilirliği ve servis sonrası hizmeti temel ilke olarak benimseyen Polimek Elektronik tarafından üretilmiş olan Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi, TSEK ve TSE-ex kalite ISO 9001 ve CE belgelerine sahiptir. Polimek Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi; binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde Bekçi Tur Kontrol Sistemi (Bekçi Tur Saati) olarak kullanılmaktadır.

 

Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi;

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezleri,askeri birlikler gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur konrol sistemidir.

 

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Saatinin en büyük özelliklerinden biri; paslanmaz çelik gövdesinin üzerine ABS plastik kaplanarak; darbe emici özelliğinin geliştirilmesi ve darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır. Polimek Akıllı Kalem Bekçi Tur Sistemi her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Güneşten, nemden ve yağmurdan etkilenmez.
Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi'nin güvenlik kontrol noktaları da yine aynı şekilde ABS plastikten üretilmiş olup her türlü hava koşulunda çalışabilir.


Polimek Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi programımız Türkçe haricinde İngilizce ve Almanca dillerini de desteklemektedir.


İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda; tamamen Türk mühendis ve teknisyenlerinin üstün çalışmaları ile üretilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi 2000 yılında TESİD' in Elektronik'te Yenilikçilik ve Yaratıcılık Yarışmasında finalist firma olma gururunu yaşamıştır.


Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi Seti içerisin de; Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi; Haberleşme Yuvası; Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi yazılımı; 6 adet güvenlik noktası; 3 adet bekçi anahtarlığı; Akıllı Kalem deri kılıfı; vida dübel seti ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

İhtiyaca göre Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin tüm bileşenlerini birim olarakta satın alabilirsiniz.


Piyasada Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin birçok taklitleri bulunmaktadır, lütfen seçim yaparken yerli üretim olup olmadığını ve kalite belgelerini (TSE,TSE-K, ISO 9001, Hizmet Yeterlilik Belgelerini) kontrol ediniz. 


Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Tur Kontrol Sistemi ile güvenlik görevlisi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede Akıllı Kalemi gündüz araç takibi, gecede bekçi takibi yaparak 24 saat kesintisiz kullanabilirsiniz.

 

  Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemimiz ile ilgili tüm teknik detaylara; ürün broşürlerine; bekçi kontrol programı demo yazılımına; kullanım kılavuzuna ve ürün teknik şartnamesine www.akillikalemizmir.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler(Akıllı Kalem)
Kayıt Kapasitesi : 2872
Tanıtalabilir TOM Sayısı : 400
Çalışma Voltajı : 3 V DC
Çalışma Sıcaklığı : - 10º C + 50º C
PC ile Haberleşme : USB
TOM ile Haberleşme : One Wire
Boyut : Boy: 170 mm - Çap 28mm
Dış Kılıf : 1.5mm Paslanmaz Çelik üstü Plastik Kaplama 
Ağırlık : 300 gr
İşletim Sistemi : Win 95 ve üst versiyonlar
Batarya Ömrü : CR123A pil 1.000.000 okuma
Garanti : Üretim hatalarına karşı 2 yıl


Site Creation & System by Netport